Zeman nebyl 5 let dobrým prezidentem, nesplnil nic, co sliboval, nevolte ho znovu

Prezident Zeman míří dnes a zítra zřejmě k dalšímu volebnímu úspěchu. Shrňme si ale, co splnil ze svých slibů za první volební období a čemu nedostál. A výsledek je zoufalý. 

Miloš Zeman měl během první volby mnoho názorů a mnoho slíbil, podle mě ale příliš nesplnil. Z mého pohledu navíc udělal hodně věcí, které neslíbil a jenž byly od počátku jen politickým kalkulem, strhávajícím pozornost na něj, s cílem nechat vládnout Babiše. Nejsem si ani hodinu po otevření místností jistý, koho volit, vím ale jistě, že Zeman si to nezaslouží

 

Seznam příšerných přešlapů jsem sestavoval delší čas. Nejsou všechny, protože už jsem je v druhé polovině volebního období neměl ani sílu zaznamenávat. I tak vám ho doporučuji přečíst. 

 

Miloš Zeman NENÍ úspěšný prezident

Za 5 let si nemohu vzpomenout ani jednu věc, kterou by pro mě dokázal udělat. Od počátku byl zastáncem jednotné Evropy a vždy byl pro rychlé přijetí Eura, dnes Evropě plive do tváře, protože se tím zavděčí občanům. Kupoval si pozornost Číny za cenu pošlapání našeho letitého postoje k ochraně lidských práv a ještě se chtěl něco přiučit, ale peníze z ní nedorazily, stejně jako se podbízí Putinovi na vojenských přehlídkách, na které nikdo jiný nejezdí, ale ani odtud investice neplynou. 

 

Miloš Zeman nehájí zájmy obyčejných lidí, jsou mu ukradení

Už v roce 1992 prohlásil, že třetina obyvatel je slabá duchem a v tomto stylu je také přesně oslovuje. Není hrubý a vulgární protože by takový byl, naopak je velmi chytrý. Jeho slovník kopíruje vyjadřování těch, od kterých chce hlas, jen aby se jim zalíbil, vymýšlí pseudokauzy, za něž se ani nedokáže omluvit, když ho k tomu soud odsoudí a klidně zneužije i uprchlíky, aby dělil společnost.

 

Miloš Zeman nehájí zájmy České republiky, ale miliardářů

Jeho směrování země na Čínu a Rusko není náhoda, nehájí naše zájmy, ale zájmy miliardářů jako  Kellner, kteří mu proto klidně i půjčí i letadlo. nikdy neřekne pravdu o tom, kdo mu dal peníze na ne/kampaň, i když je zřejmé, že ji vede naplno a podvodně financuje přes svého kancléře a Martina Nejedlého, zastupujícího ruský Lukoil. Klidně jde ruku v ruce s Babišem, i když o něm před čtyřmi roky řekl, že je nedůvěryhodný lhář a neštítí se ani lhát o podpoře Karla Gotta, protože se mu hodí zaštítit se jeho jménem. 

 

Největší lží Zemana je slib, že bude sjednocovat zemi, přitom ji protnul cíleně hlubokým příkopem mezi občany, kteří do té doby žili v křehké symbióze. 

 

Miloš Zeman není dobrým příkladem

Pro děti, mladé lidi ani jejich rodiče. Vytváří úmyslně dojem, že se tu nežije dobře. Je velmi mstivý, nezapomene ztrestat žádnou křivdu. A já ho podezřívám, že se nechá zvolit jen proto, aby byl jeho posledním majstrštikem státní pohřeb. 

Komentáře