Všechny příspěvky

Top Gun Maverick je splněný sen fanouška prvního dílu, film roku 2022

26. 05. 2022  Mediatéka

Víte jak to chodí, když se na něco příliš těšíte, má to malou šanci uspokojit. Na Mavericka jsem se těšil tak, jako na žádný film za deset let. A on mě v tom nenechal, je tak snový, že má na ČSFD 90%. 

Bolt Food - bleskově rychlé doručení nákupu za čtvrt hodiny za 29 Kč, zázrak moderní doby

20. 04. 2022  Matův svět

Dnes jsem poprvé vyzkoušel doručení potravin do 15 minut. A jsem z toho tak v šoku, že se o to musím podělit, ačkoli to bude znít jak reklamní článek. Ale jsem toho názoru, že dobré věci se mají chválit. 

Spider-Man: Bez domova, pro mě nejlepší Marvel převyšující i Infinity War, Matrix se měl učit

02. 04. 2022  Mediatéka

Poslední díl trilogie o Spidermanovi s Tomískem Hollandem patřil mezi moje čtyři nejočekávanější covidové pecky. Narozdíl od Matrixu mě ale nezklamal, ba právě naopak, zíral jsem na něj s otevřenou pusou. 

Medúzy v Praze mě naprosto uchvátily. Už spřádám plány, jak si je pořídit domů

29. 03. 2022  Cesty a špacíry

Covid šel trochu do háje, tak jsme se vydali za životem. Na střeše obchoďáku na Pankráci jsou medůzy kam se podíváš. Kdyby tam nebylo tisíc rozeřvaných harantů, nejspíš to bude super relax. 

Spektakulární DUNA 2021 překvapivě nezklamala, ačkoli už jsem ani nedoufal

30. 10. 2021  Mediatéka

A je to tu zase. Další pokus o ztvárnění mého milovaného Arrakisu, rodu Atreidů a nenáviděných Harkonenů. Všechny předchozí pokusy jsem vyhodnotil jako zoufalé a strašné. Ale nakonec to snad vyšlo. Duně 2021 se nedá moc vytknout, se složitým románovým dějem se vyrovnala jako to šlo.

Konečně jsme se zbavili Babiše a komunistů v jedněch volbách, bohužel i ČSSD

09. 10. 2021  Názory a politika

Právě tyhle volby jsou ty historické, říkají nám pokaždé politici. A některé opravdu jsou. Obzvlášť, když jsme se jedním tahem zbavili komunistů, socanů i Babiše. Vyhrála ODS. A to mě děsí, protože jsem nezapomněl. 

Korfu je zelený a nudný ostrov s opravdu zoufalou dopravou

26. 09. 2021  Cesty a špacíry

Není nad bleskovou zářijovou ohřívačku u moře. Last minute za pár korun sice znamená, že si moc nemůžete vybírat, ale lepší než si užívat první podzimní kosu doma. Na Korfu ale musíte vzít zavděk tím, co je v nabídce a toho moc není. 

Španělsko je odjakživa má země zaslíbená, kde bych chtěl dožít

14. 04. 2020  Matův svět

Kdybychom hledali národ, který doslova svádí k povídání a mluvení, na prvních místech by byli určitě Španělé. V ulicích Barcelony a Madridu se snadno navazují nové kontakty.

Koronavirus, české šílenství a snad přiměřená opatření vlády

03. 03. 2020  Názory a politika

Dnes jsem si přečetl příspěvek na Facebooku od Martina Jaroše, jenž mi připadá, jako bych ho napsal já sám. S dovolením ho přebírám bez úprav a pod každičkou větu se podepisuji.

Poslední trilogie Star Wars začala směle a skočila touhou po zapomnění

30. 12. 2019  Mediatéka

Star Wars jsou mojí skutečně nejoblíbenější ságou v životě, když se ozve průvodní melodie kdekoli v rádiu, televizi nebo na internetu, zamrazí mě. 

Zemřel mi idol, Marie Fredriksson byla symbolem boje s osudem, který ale nevyhrála

10. 12. 2019  Mediatéka

Nikoho nepotěšilo, když letos zemřel Karel Gott, ale fanoušci se utěšovali jeho naplněným životem. Dnes je černý den pro jinou generaci, která může najít útěchu leda v legendárních nahrávkách Roxette. 

Dovolená na Krétě, co vidět, kam jet na výlet a jaká navštívit zajímavá místa

27. 11. 2019  Cesty a špacíry

Ačkoli polovina naší posádky jsou plážoví povaleči, přišli na chuť výletům po nádherné Krétě a proto jsme navštívili zajímavá místa. První červnový týden jsme si vyhradili s Míšou, Aničkou a Joelem pro odpočinek na Krétě. Byli jsme tak nadšení, že jsme se na ní v obněněné sestavě museli ve stejném roce v září vrátit. A pořád ještě nemáme dost. 

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce